ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Yeni Sayfa 1


decletlinkleri

Kırıkkale Yatırım

 
İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

Tarih 11 Mayıs 2011, 21:43 Editör Haber Admin

İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

-İLÇEMİZ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER

 Şehit Gazi Gürsoy İlköğretim Okulu Müdürlüğü'nün ''Sosyal etkinlikler projeleri'' kapsamında Bahar ve Uçurtma Şenliği düzenlendi. 

Şenlik, Kulaksız Beldesi Kulaksız Şehit Doğan Yerlikaya ilköğretim okulu bahçesinde düzenlendi. Şenliğe, Şehit Gazi Gürsoy ve Kulaksız Şehit Doğan Yerlikaya ilköğretim okulu öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

Çeşitli büyüklük ve tiplerdeki rengarenk uçurtmaları gökyüzünde uçuran öğrenciler, okul ve sınav stresini bir günlüğüne de olsa üzerlerinden attıklarını belirttiler. Küçük çocuklar ise ailelerinin yardımı ile uçurtmalarını uçurmaya çalıştılar. Rüzgarın kuvvetli esmesiyle birlikte uçurtmalarını en yükseğe çıkarmak için kıyasıya yarışan öğrenciler şenlik kapsamında, uçurtma alanında piknik yaptılar, davul zurna eşliğinde halay çekip,  çeşitli spor müsabakaları yaparak doyasıya eğlendiler. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Halk Oyunları ekibi gösterileri ise şenliğe katılanların büyük beğenisini kazandı.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Duran, bu tür sosyal etkinlerin öğrencilerin gelişimlerini olumlu yönde etkilediğini belirterek, bundan böyle bu tür faaliyetlerin devam edeceğini bildirdi.

Bu haber 2076 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM

Kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi

Kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi Balışeyh ilçesinde en çok kitap okuyan ilkokul öğrencileri Kaymakam Yusuf Yıldırım tarafından ödüllendirildi.

Kaymakamımız, öğrencileri ödüllendirdi

Kaymakamımız, öğrencileri ödüllendirdi Kaymakam Yıldırım, öğrencileri ödüllendirdi

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi