ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Yeni Sayfa 1


decletlinkleri

Kırıkkale Yatırım 
İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

Tarih 11 Mayıs 2011, 21:43 Editör Haber Admin

İlköğretim Okulu Uçurtma Şenliği Düzenledi

-İLÇEMİZ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER

 Şehit Gazi Gürsoy İlköğretim Okulu Müdürlüğü'nün ''Sosyal etkinlikler projeleri'' kapsamında Bahar ve Uçurtma Şenliği düzenlendi. 

Şenlik, Kulaksız Beldesi Kulaksız Şehit Doğan Yerlikaya ilköğretim okulu bahçesinde düzenlendi. Şenliğe, Şehit Gazi Gürsoy ve Kulaksız Şehit Doğan Yerlikaya ilköğretim okulu öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

Çeşitli büyüklük ve tiplerdeki rengarenk uçurtmaları gökyüzünde uçuran öğrenciler, okul ve sınav stresini bir günlüğüne de olsa üzerlerinden attıklarını belirttiler. Küçük çocuklar ise ailelerinin yardımı ile uçurtmalarını uçurmaya çalıştılar. Rüzgarın kuvvetli esmesiyle birlikte uçurtmalarını en yükseğe çıkarmak için kıyasıya yarışan öğrenciler şenlik kapsamında, uçurtma alanında piknik yaptılar, davul zurna eşliğinde halay çekip,  çeşitli spor müsabakaları yaparak doyasıya eğlendiler. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Halk Oyunları ekibi gösterileri ise şenliğe katılanların büyük beğenisini kazandı.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Duran, bu tür sosyal etkinlerin öğrencilerin gelişimlerini olumlu yönde etkilediğini belirterek, bundan böyle bu tür faaliyetlerin devam edeceğini bildirdi.

Bu haber 2421 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM

Öğrencilerin karne sevinci

Öğrencilerin karne sevinci İlçemizde karne dağıtım programı düzenlendi. Kaymakamımız Yusuf Yıldırım, Beeldiye Başkanı Ali Dedelioğlu ve ilçe ...

Emekli olan personele veda yemeği düzenlendi

Emekli olan personele veda yemeği düzenlendi Balışeyh Halk Eğitim Merkezimizde Usta Öğretici Sevda Uludoğan Emekli olması nedeniyle veda yemeği verildi.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi